| LittttleMonster a întrebat:

Hello TPU! Ce mai faceti? Am o intrebare:cum este plaja in Saturn, dar in Venus sau Neptun? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Lullabies a răspuns:

Am fost in toate. E bine, plaja e curata, alge nu sunt, este liniste. Sunt statiuni linistite, de familie, Neptul este cea mai mare, asa ca ti-o recomand ca sa nu te plictisesti, pentru ca ai ce vedea. Toate sunt frumoase.

3 răspunsuri:
| Ionut_Ciocan_1992 a răspuns:

Daca vrei putina liniste du-te in oricare din cele 3 statiuni, aici nu o sa gasesti niciodata alge in apa sau mizerie pe plaja etc etc.Eu am fost in toate 3 si iti recomand neptun.Seara daca ai chef de plimbare mai lunga o poti lua pe jos prin neptun jupiter si ajungi in saturn, dar recomandarea mea este Neptun.

| LittttleMonster explică:

Multumesc amadurora, mult.Dar nu am cum sa dau doua funde, ca v-as da.:*

| kmarianak a răspuns:

Statiunile sunt foarte aproape una de alta. Neptun e mai populata, urmeaza Saturn si apoi Venus. Toate au farmecul lor, insa sa iti faci o parere personala te poti informa de aici, http://www.interferente.ro/......nesc.html, http://www.interferente.ro/......nesc.html. Distractie placuta, vreme placuta si plimbari frumoase seara pe plaja!