| anonim_4396 a întrebat:

Unde se afla plaja Saturn Venus?

7 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Te referi la Liberty Parade Arena adica plaja dintre Venus si Saturn? Pe langa Mangalia, dar poti sa iei microbuzul din Mamaia faci 30 min sau din Mangalia cateva minute, vrei sa te duci la Liberty Parade nu? :d

| faramatania a răspuns:

În apropiere de Mangalia.Venus - Mangalia(4, 2 km), Saturn - Mangalia(1, 7 km).
http://amfostacolo.ro/harta-romania__15/litoral__90/venus-saturn__1140/

| victor333 a răspuns:

Este 2 Una e in Saturn alta in Venus deci cam intre o sa fie numa bine sa ti pui prosopu

Răspuns utilizator avertizat
| dexter7 a răspuns:

In imediata vecinatate a lui marte laughing

| andrushk50 a răspuns:

In Grecia.Nu te mint.