Întrebare recomandată | Rox3tte a întrebat:

Hello,

Vreau sa achizitionez un cort pentru 2-3 persoane, care sa fie bun atat pentru munte cat si pentru mare. Imi puteti recomanda, va rog, un link pentru un cort pe care-l folositi si sunteti multumit de el?

Multumesc! O zi buna!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru munte ai nevoie de cort rezistent la intemperii si viscole.
Pentru mare e suficient si un cearsaf, pentru soare. :)
Iti recomand sa-ti cumperi un cort alpin rezistent, cu perete dublu si antreu + loc de bagaje.
Aici poti sa-ti gasesti asemenea corturi serioase:
https://www.attasport.eu/corturi.html

1 răspuns:
| LalaMara01 a răspuns:

Încearcă pe Decathlon România. Au preturi foarte bune și de calitate! și multe programe de retur in cazul in care nu ești mulțumit! Recomand!