| Ania_3910 a întrebat:

Hello! Vreu sa ma duc cu familia undeva in afara romaniei dar nu departe (in afara de Bulgaria)putati sa-mi dati un sai sau o sugestii. Funda celor mai bune raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Merrycriss a răspuns:

Cel mai bine e sa vezi niste poze cu sejururi in alte tari si alegi uite un site la o agentie de turism la care poti sa apelezi fiind preturi rezonabile www.magicworldtravel.ro

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Cu vaporul pe Dunare pina la Budapesta.

| bellasweet a răspuns:

Du-te in Grecia e cea mai buna alegere. Fundita?

| OkTourPitesti a răspuns:

Hello! Grecia e de vizitat! Pot recomanda cazare si transport.

| holeron a răspuns:

Cehia, o tara putin aleasa de romani pentru vacante iar Praga este fantastica!