| InLove a întrebat:

Vreu maine, de 1 dec. sa ies cu prietenele undeva-n oras... si nu stiu. unde dati-mi niste ideii, sau niste lucruri pe care le-am putea face, ORICE ACTIVITATI, in afara de mall! dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| viorel70_1442 a răspuns:

Va duceti in parc va jucati big grin va plimbati pe alei povestiti ce a-ti mai facut... va distrati si voi big grin sau va strangeti la una dintre voi acasa vorbiti despre baieti sau va faceti teemele impreuna big grin

| funkky a răspuns:

Puteti merge prima data la o plimbare scurta
dupa intr-un club la un biliard si in final sa va adunati la una dintre voi sa jucati stiu si eu...monopolyhappybig grin