| geryla a întrebat:

HelloTPU/cum este in codlea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este naspa... au o scoala de corectie, un penitenciar, un parau (Vulcanita) poluat cam ca la Cernobal, un cartier de... (cum naiba sa le zic ca sa fiu politically corect?) in drum spre zmeuris, un Maial paradit, un strand si mai paradit, un munte (Magura) ce-a luat foc vara asta, o fabrica de coloranti chimici dezafectata, un drum european ce trece prin mijlocul (hai sa-i zicem) orasului, o ferma de pui care pute, si cam atat!
Aaa, si o au pe verisoara-mea, care nu stie cum sa fuga la mare mai repede.

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Interesant.

greece12
| greece12 a răspuns:

Mai bine decat in Ghimbav.
Si, daca masor dupa un prieten codlean rasa pura, e afurisit de bine!