| Anonimous321Go a întrebat:

HelloTpu! Mai imi vine comanda de pe okazii daca am dat-o in Weekend?

Răspuns Câştigător
| adrian280 a răspuns:

Da iti soseste in 3 4 zile lucratoare adica daca ai dato in weekend ti-o pune la posta luni si tie iti va ajunge miercuri sau joi

2 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Salut, Alinutsss! Pentru a putea sa afli mai multe detalii cu privire la data cand iti va ajunge coletul iti recomandam sa iei legatura cu vanzatorul. Daca ai nevoie de asistenta poti sa ne scrii la suport@okazii.ro sau sa ne suni la 0374 652 944. O zi frumoasa!

| Anonimous321Go explică (pentru Okaziiro):

Pai am dat comanda sambata si s-au facut patru zile astazi, joi si nu mi-a venit avizul ca sa ma pot duce la posta sa ridic coletul! Ce pot sa fac, doar sa ma duc sa intreb la posta, nu?