| SakuraTheCherryBlossom96 a întrebat:

Hey all! Am si eu o intrebare. Plec miercuri in Franta cu avionul si voiam sa stiu daca pot lua ca bagaj de mana o poseta si o geanta de voiaj?

3 răspunsuri:
| MJo a răspuns:

Se poate doar daca respectati limitele impuse de companie. Nu trebuie sa depasesca o anumita dimensiune si masa. Mai multe informatii veti afla dupa ce veti lua legatura cu ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de compania cu care zbori, daca e low cost cam stramba din nas daca ai doua bagaje, dar nu e bai, bagi poseta in geanta

| mihai69 a răspuns:

Poți, cu condiția respectării tuturor cerințelor companiei aeriene transportatoare în privința bagajului de cabină.