| Alecsanndraa a întrebat:

Hey!
Daca ati fost in neptun ...de curand...as vrea sa stiu cum este apa, plaja.
Tarife hoteluri si daca sunt magazine multe!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| crazygirlyo a răspuns:

Plaja chiar e super ok. apa la fel.nu ca in mamaia plina de sezlonguri. iar magazine sunt destule si e chiar frumoasa statiunea smug. si tarife la hoteluri nu le am thinking dar in orice caz mai ieftin decat statiuni precum mamaia sau costinesti. cauta si tu pe googlewinking. funditzzaa? waiting. :*. love struck.

2 răspunsuri:
| Andreea1997 a răspuns:

Mai frumos in mamaia... apa curata! hoteluri scumpe putin si magazine.mhh. funda?

| just for me a răspuns:

Am fost la jupiter, insa m-a vizitat si neptunul si am facutu plaja o zi acolo.magazine sunt cacalau laughing, este o statiune aglomerata mai ales pe timp de seara, hoteluri gasesti la fel de 3-4 stele sau de doua, iar plaja e ok. evident ca nu e compara cu mamaia, dar are sezlonguri, toate plajele au sezlonguri, apa e buna, nisipul e curat, si seara este o mega distracite.este si un parca de distractii, strazile sunt full seara, e chiar frumos, am stat o zi in Neptun, si am fost acum doua saptamana