| cr1st1n1k a întrebat:

A fost cineva la mare de curand (Neptun sau Mamaia)imi poate spune si mie cum este plaja?
batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Da am fost... E frumos;-)

7 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna. Am fost la inceputul lu' Iulie la Mamaia. Noi am fost mai spre intrare [cam pe langa Satul de Vacanta --> cred ca stii unde e?! ]. Plaja in unele locuri este foarte ingusta. Dupa ploi sunt tot felul de ierbi de mare etc la mal. Iar apa in unele locuri este vrede happy. Despre apa: era calda. Iar despre plaja, stii si tu... plina. sezlonguri, prosoape etc. A fost marfa!

| Mony a răspuns:

Eu am fost la neptun, si e super fain, doar ca uneori plaja este murdara(ca orice plaja ca unii oameni arunca mizerii) si apa marii este foarte placuta
La mamaia nu stiu cum e ca n-am fostlaughing

| anonima10 a răspuns:

Da am fost de curand (Mamaia)si arata destul de bine sa stii.Parerea mea.

| coSSmiN97 a răspuns:

Buna! Eu am fost de 1 mai la Neptun cu niste prieteni. Ce sa spun, plaja este frumoasa, curata si pot sa spun ca este linistita pentru relaxare.Sa stii ca sunt 2 plaje una linistita si una "pentru tinerii". Este o statiune frumoasa.Pa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa faci plaja undeva fain du-te la mamaia si mergi pe plaja pana intri in constanta, dupa aia mai mergi un pic prin oras pe marginea tarmului pana dai de niste mini-golfulete cu o apa curata-curata si in care nu e mai nimeni desi blocurile sunt la 50 de metri.
Asta daca vrei sa te relaxezi in liniste, daca nu... plaja din mamaia cu bere, mici, fite si iarasi fite big grin.
Anonimu' lu peste

| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Mah cum sa zic e frum... ultima ora cand am fost era toata apa prina de alge, si trebuia sa merg 6 metri sa imi ajunga apa la genunchi, totusi in unele zile e chir frumos si linistit, dar plaja e cum sa zic eu...nu stiu

| OlixStamat a răspuns:

Auleoo e super caldlaughing) ieri tocmai m-am ars la soare si acum nu mai pot scapa de arsuralaughing)