| maia200 a întrebat:

Hey! Îmi puteți spune niște locuri faine în Suceava?

Răspuns Câştigător
| Alya16 a răspuns:

Eu am vizitat vara trecuta ruinele palatului domnesc si manastirea putna, in Suceava si m-i-a placut mult mai ales la palat, sunt niste locuri frumoase de vizitat

3 răspunsuri:
| Fulger_Dorin_1986 a răspuns:

Daca dai in setari pe baterie(acumulator) iti arata fiecare cat consuma.

| Irinoasa a răspuns:

Eu am fost pe timp de vara la Cetatea Suceava. A fost fain, mai ales ca erau oameni angajati costumati; se bateau, dansau, parca dadeau viata cetatii. A fost chiar frumos!

| facgauriinfund a răspuns:

Podul d piatra.