| R9kitty a întrebat:

Hey! Peste cateva zile merg in Bulgaria cu masina, si as vrea sa imi spuneti ce as putea face ca sa nu ma plictisesc(ceva jocuri sau chestii interesante) Ah, si voi fi in masina cu verisoara mea (noi vom sta in spate). Mersi. Bye:*

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Ascultati muzica, jucati carti, fazan! Nu va recomand sub nicio forma sa cititi in masina, caci apoi va doare capul. Faceti-va planurile pentru vacanta, discutati despre vedete, haine, chestii amuzante, de exemplu, spuneti bancuri. Documenteaza-te despre subiecte interesante si comune de discutie, ca sa aveti despre ce vorbi. Trageti si un pui de somn, ca sa vi se para drumul mai scurt! Fiti atente si pe geam, puteti vedea ceva ce va atrage privirea si sa discutati apoi! Fiti creative! Drum bun si vacanta placuta!

5 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Pai daca ai laptop cu tine si modemul nu te plictisesti deloc: stai pe net sau ai putea sa-ti descarci niste filme. Daca nu ai laptop atunci ia telefonul asculta muzica, joaca-te pe el, mai povesteste cu verisoara ta, dicutati, va jucati fazan de exemplu laughing Altceva nai ce sa faci crede-ma

| Ramona_5995 a răspuns:

Sunt complet de acord cu Olympica

| Elenapavaloaia a răspuns:

Nu trebuie neapărat să te joci cu ceva. Poți să te joci și jocuri de cuvinte

| Gianni37 a răspuns:

Nu cred că ar fi o problemă să găsești jocuri pe internet. Le găsești pentru toate gusturile))))