| Sallatiny a întrebat:

Hey. Saptamana viitoare merg la Bucuresti si as vrea sa ma ajutati in legatura cu cazarea. Stiti cumva niste hoteluri sau pensiuni in centrul Bucurestiului sau in Bucuresti (sa nu fie in afara lui) cu preturi rezonabile? Daca se poate sa nu depaseasca 140 RON. Multumescbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| betina98 a răspuns:

Eu stiu cateva depinde de cate stele vrei sa fie :
-de 3 stele:Hotel Graffiti (are un nume ciudat dar e foarte frumos )
, hotel inn sau hotel tulip
sunt singurele care au preturi rezonabile si sunt chiar dragute!

1 răspuns:
| AlinaG a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci pe www.hostel.com acolo gasesti hoteluri cu preturi rezonabile :)