| ILoveMusic99 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste trasee frumoase de la Ploiesti la Maramures.Si cu niste obiective turistice de vizita pe drum, preferabil cine a mai fost ca sa imi poata spuna niste pareri din propia experienta.Multumesc mult, FUNDITAAA pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ploiesti - Pitesti - Transfagarasean - Sibiu (orasul sibiu e in sine un obiectiv + muzeul satului Astra) - Alba Iulia cu Cetatea - Turda (salina) - Cluj (orasul in sine) - Maramures