| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Vreau pe la inceputul lui septembrie sa merg cu cea mai buna prietena la mare, dar nu stim ce statiune sa alegem, ceva cu distractie si oameni funny, si si ceva cluburi unde sa ne distram si plaje unde sa ne relaxam! mersi! dau funda celui care imi place cel mai mult!

5 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

Pai poti sa te duci la aqua magic, neptun e o statiune frumoasa, la plaja mamaia nu iti recomand, acolo sunt numai pitipoance. DIstractie placuta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cluburi = Mamaia desi nu vad de ce te ai duce la mare sa pierzi vreme in club

| TheBunny a răspuns:

Costinești, mai ales ca sunteți adolescente sau Mamaia(mie mi se pare multă galagie acolo și n-ai unde sa îți pui prosopul pe plaja) sau Vama veche. Eu aș alege între Costinești și Vama veche. Cum vrei tu! Vacanță frumoasa!

| dragodana a răspuns:

Salut! Recomand Costinesti sau Eforie Nord.

| DespreHostel a răspuns:

Eu ti-as sugera Vama Veche la Pura Vida Hostel, acolo gasesti si oameni faini, distractie, cam tot ce vrei.happy