| anonim_4396 a întrebat:

HHHHEEEELLLPPPP!
am nevoie de ajutor pe scurt plec in o tabara si trebuie sa imi fac rucsacul.si nu stiu cum (vom dormi in cort etc)rucsacul e de camping trebuie sa imi pun sac de dormit neopren etc nu stiu cum sa il echipez

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

In rucsac iti pui si sacul de dormit. De ce nu iti iei un troller, e mult mai usor decat cu un rucsac pe care il cari in spate si e foarte greu. Daca totusi vrei rucsac, iti pui in el tot ce ai nevoie, haine, mancare, bani. Bafta!