| lixu16 a întrebat:

Hi TPU va rog sa imi spuneti si mie o cazare ieftina in eforie nord ma intereseaza o camera de 4 persoane, nu vreau conditii un tv un frigider si paturile in rest nu prea ma intereseaza si sa fie ieftin bineintales, funda happy

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| racos a răspuns:

Casa Raul din Eforie Nord va asteapta sa petreceti un sejur placut pe litoralul Marii Negre cu tarife incepand de la 60 ron/noapte/camera si 90 ron/noapte/apartament.Pe langa acestea exista si un apartament cu bucatarie proprie care se inchiriaza cu tarife incepand de la 120 ron/noapte/apartament.Mai multe detalii le puteti afla vizitand:
http://www.cazaripelitoral.ro/cazare/eforie_nord/casa_raul
sau telefonand direct proprietarului la nr. 0766/722504