| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Http://www.ptroa.co.il/petition/

Vă rog frumos să urmăriți clipul dacă aveți puterea, și să semnați această petiție... E prea crud.

3 răspunsuri:
| magda_2539 a răspuns:

Doamne.saracele animale! dar cum poate un om sa faca asa rau unui animal care nu poate nici macar sa se apere. imi vine sa plang cand ma gandesc cata rautate poate fii intr-un om... sad

| carpediem a răspuns:

Drace, sunt barbat si mi-au dat lacrimile. O Tepes. Si mai zici sa nu fi rasist. Si cica exista God, Budha, Dumnezeu sau cu s-o numi cand credidinta se stinge cu biblia in sange. O zei

| metalheart a răspuns:

E prea crud cu adevarat.nu am avut puterea sa-l vad pe tot dar acele cateva secunde au fost suficiente...groaaznic.cum poti face asa ceva unor animale care nu se pot apara si nu pot sa lupte pentru viata lor?! e mai mult decat groaznic, iar celor ce fac asta sa le fie rusine caci sunt mai mult decat criminali. DUMNEZEU SA-I IERTE!