| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Http://www.ptroa.co.il/petition/

Vă rog frumos să urmăriți clipul dacă aveți puterea, și să semnați această petiție... E prea crud.

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

De ce ne credem mereu superiori când suntem supuși banilor?

| inutzza21 a răspuns:

Cum se poate sa existe asa ceva in zilele noastre? Trebuie facut ceva. Nu stiu sa facem o campanie sa facem cunoscut website-ul acela ca lumea sa vada ce sa intampla, nu stiu sa facem un share pe facebook, twitter, skype, unde ar fi.
Eu sunt in UK si sunt sigura ca voi gasi mii si mii de oameni gata sa semneze petitia. Sa ne uram succes.

| alb7 a răspuns:

Am semnat petitia dupa ce am vizionat doar o parte din clip (atat cat am rezistat, pentru ca m-a tulburat extrem). Am trimis link-ul si tuturor prietenilor mei. De asemenea am remarcat ca in statistica prezentata acolo Romania era destul de slab prezenta cu numarul de petitii semnate... Oricum, vreau sa spun ca dupa ce am vazut ce pot face unii semeni cu alte fiinte vii si cu suflet pentru bani, (NU DE FOAME SAU DE GROAZA) mi-a fost rusine ca sunt om...

| karina_2534 a răspuns:

Eu pe la catelu jupuit l-am inchis.

| Hawaianu a răspuns:

Vaaiii omule...e ceva de nedescris cum animalele sunt jupuite cand sunt inca in viata...pe la 1 min si 30 cam asa cainele ala care era plin de sange, este ceva ce trebuie neaparat oprit.