| Zuzu08 a întrebat:

Imi poate da cineva un sfat?
Ce sa aleg intre Italia si Viena in vacanta de vara?
Eu nu pot sa ma hotarasc.
Multumesc! :*

10 răspunsuri:
| Christian1000 a răspuns:

Italia...are mai multe obiective turistice si e mai frumoasa big grin Sper ca te-am ajutat.

| wforweirdo a răspuns:

Viena,clar. Poate pentru ca pe mine nu ma atrag tarile de genul Italia, Spania etc.

| timisoara a răspuns:

Italia. Acolo poti vizita Venezzia, Roma, Riminni si alte orase istorice.Eu am fost anul trecut in Italia, am stat in Bibione, am inchiriat o vila langa malul marii cu 1200 euro pe toata saptamana.Dar eram 7 persoane. Apoi am mai fost si in nordul Italiei, in muntii Dolomiti, unde este un peisaj foarte frumos...La Vienna, nu merita sa mergi vara, deoarece va fi foarte aglomerat si foarte cald. Sper ca ti-am fost de folos.

| ellaells a răspuns:

Italia, categoric. Este un muzeu in aer liber. Cea mai frumoasa tara!

| mimiwewem a răspuns:

Italia! E mai frumos.

| PurceluAtomic a răspuns:

Italia

| ๖ClaSSic a răspuns:

:-? Atat Italia cat si Viena ma atrag, poate ceva mai mult Italia :D. Are foare multe obiective turistice frumoase de vizitat: http://harta.infoturism.ro/Europa/Italia/obiective-turistice :)

| Ovidiu11 a răspuns:

Anul acesta in Italia si anul viitor in Viena, sa fii impacata!

| george1980 a răspuns:

Italia, cea mai frumoasa tara din Europa poate.

| HaHalera a răspuns:

Milano... love struck
El Shaarawy...alte chestii:San Siro love struck