| sarah98 a întrebat:

Imi poate spune cineva cam cat costa un bilet de tren dus-intors de la iasi la vama veche?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Nu exista Iasi - vama veche, doar Iasi - constanta si costa 166 de lei, de la constanta poti sa iei tren spre mangalia, care costa 7 lei, sau microbuz care costa 10, si din mangalia iei microbuz spre vama- veche care costa cam 5, 5 lei.

| dragosbogdan001 a răspuns:

150-250 lei, dar nu e ruta directa, va trebui sa schimbi, cum spune si LaLaura.

| mihai69 a răspuns:

E doar Iași - Mangalia (cu schimbare tren în Constanța). Preț - cam 100 de lei, dar cu reduceri dacă e cumpărat online.