| cucubauuu a întrebat:

Imi pot primi inapoi banii daca imi anulez concediul in Londra? mi-am cumparat impreuna cu prietena 2 bilete cu Wizzair la Londra si vreau sa anulam concediul... mi-e frica sa nu iau gripa...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai sa iti primesti banii toti...
O sa imi opreasca o parte...nu mai stiu cat...cred ca 50%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de politica lor, de ce bilete ai si de cand le-ai luat. E posibil sa iti returneze banii, doar o parte din ei, doar o parte din taxele de aeroport sau nimic.
Suna la ei si vezi cum rezolvi.

ps: chiar asa de frica iti este incat sa ratezi concediul? sad

lolita
| lolita a răspuns:

Lasa mai ca si eu am gripa la 30 km distanta si au mai murit si cateva persoane si tot nu imi este frica. eu te.-as sfatui sa te duci in concediu.

daniela
| daniela a răspuns:

Numai la sediul companiei sau la agentia de unde ti-ai luat biletul ai sane sa primesti ceva ceva inapoi functie de cat timp mai ai pana la plecare

| mamidvd a răspuns:

Anunti compania de zbor cat mai repede ca doresti sa anulezi. O sa ai o penalizare.
Si eu evit cat pot Anglia pentru concediu...cica este groaznic acolo cu gripa asta