| dianais a întrebat:

Imi puteti recomanda un loc de cazare ieftina in Sibiu?

Răspuns Câştigător
| Clumsiii ™ a răspuns:

Avand in vedere ca stai doar o singura zi la Sibiu ar trebui sa iti iei o pensiune sau un motel in apropierea centrului, ca sa poti vizita. Poti alege si pensiunea Bella(pret foarte accesibil 100-150 lei) din cartierul Strand:asa esti la 5 min de strand, 1 min de o alimentara, 30 de min de centrul istoric--mers pe jos.Esti aproape si de statia de autobuz daca doresti sa vizitezi.Sedere placuta!

5 răspunsuri:
| domidoc a răspuns:

In imprejurimi, la vreo stana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost la Paltinis (30 km de Sibiu) si ne-am cazat la o pensiune de acolo. Am platit 100 de lei/cam/noapte. Vila se afla la 1400 m alt. si avea vedere la munte/padure...era de vis. Daca ai masina si vrei sa vizitezi Sibiul iti recomand Paltinis-ul.

| dianais explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar voi sta in Sibiu o singura noapte si nu am masina, merg cu trenul. Am nevoie de o cazare in oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe www.romania-destinatie-turistica.ro

| prezentonline a răspuns:

Incearca aici poate gasesti ceva http://www.eurosibimobiliare.ro/......ere-1.html