| barbosu213e a întrebat:

Imi puteti recomanda o proteina buna si ieftina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Nu există ieftin și bun. Poți încerca proteinele de la redis dar te avertizez sunt destul de proaste la gust.

4 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Oua de găină
contin foarte multe proteine
sunt ieftine si bune cele de țară
le fieribi si tu puțin cât să moară samonela le pui un praf de sare
si gata cea mai buna proteină

| barbosu213e explică (pentru RxTx):

Salut,apreciez raspunsul dar as dori ceva pudra

| Violleta2022 a răspuns:

Tot ce este in lista de mai jos sunt proteine ieftine, organice si usor de asimilat si procesat de organismul uman:
Carnea de pui, pasare, curcan, peste, porc si vita, miel.
Oua de gaina, ficatul de pasare sau vita, organele de animale, conservele de peste si pateu de ficat...

| Alexarosculesei123A a răspuns:

Salut! Decat sa iei o proteina slaba si sa nu ai rezultate mai bine strangi putin mai mult si iti iei ceva de calitate
Eu de aici imi cumpar https://bit.ly/3btz8r2