| Stefanutz14_4551 a întrebat:

Imi puteti spune niste softuri gps pentru Samsung galaxy mini, stiu ca deja telefonul are GPS incorporat dar merge doar cu internet. De aceea as vrea niste softuri gratis, sau daca puteti sa-mi explicati cum sa folosesc iGO

3 răspunsuri:
| Roberto a răspuns:

IGO se foloseste chiar usor.Dezarhivezi in calculator, faci un folder in telefon si dupa il pui acolo.Si gata merge.GPS-ul incorporat este bun dar lenes.

| Stefanutz14_4551 explică:

Da, stiu sa-l pun pe telefon dar nu stiu cum sa-l pornesc, cand il deschid imi arata ca sun in bucuresti si nu mi se misca sageata