| Diana498 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum se numeste atractia din Parcul Prater Viena care se bazeaza pe forta centrifuga? Aia in care stai cu mainile la un unghi de 90 de grate lipit de peretele care este de fapt in forma de cerc iar peretele se roteste iar podeaua se duce in jos iar tu ramai pe perete... Puteti sa-mi dati un link cu vreun video sau numele ei... Cred ca se numea ceva cu Spider-man!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| alleex a răspuns:

Atractia de care vorbesti se numeste Spider a Legnano.

| alleex a răspuns:

Atractia de care vorbesti se numeste Spider a Legnano. O poti vedea pe youtube

| Diana498 explică:

Am dat pe youtube si nu e aceea... e alta...