| iuandfto a întrebat:

Imi suna cam rau vocea asa ca vreau sa fac cateva lectii de canto acasa fara profesor. Stiti vreun site unde as putea gasi cateva tehnici?

3 răspunsuri:
| RloveR a răspuns:

Da... poti sa gasesti pe youtube cateva lectii de canto.Insa degeaba le faci singur, daca nu este langa tine un profesor sa iti spuna unde faci bine si unde nu!
Crede-ma, o stiu din propria experienta!
Daca vrei sa faci ceva din vocea ta, du-te la un profesor...bine.asta nu inseamna ca te face un superstar daca esti afonlaughing). in fine.Nu ma bag. Tu stii ce voce ai!big grin

| Floreenofficial a răspuns:

Cauta pe youtube tutoriale gen how to sing
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/SingingSuccess intră aici, sunt tot felul de lecții folositoare. Succes!