| SnYcK3rS a întrebat:

sunt baiat, am 16, nu prea am voce muzicala. In afara de lectii de canto la o scoala de muzica, ce trucuri, chestii stiti pentru a'ti lucra vocea acasa?

Dar cum o incalzesc?

Vreau mai multe trucuri, sunt ff ocupat si nu am timp de canto asa ca mai fac acasa big grin

FUNDA

1 răspuns:
| karinamark a răspuns:

Am auzit ca daca bei un ou crud te ajuta la voce. incearca poate te ajuta laughing sau pur si simplu repeta ce ai invatat la scoala chiar daca cred ca e cam plictisitor.Si pentru ati incalzii vocea exista exercitii in orice carte de muzicawinking