| Cristina1994c a întrebat:

In acest weekend plec in Grecia, nu am mai fost acolo. Vreau sa stiu de la cei care ati fost, cam ce preturi sunt la haine, mancare? Cateva exemple..in special la haine ma intereseaza:d. Ofer funda!

4 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Preturile sunt asemanatoare cu cele din Romania (Mamaia mai ales). Unii pot considera ca sunt scumpe, da eu cred ca sunt accesibile

| andrw1929 a răspuns:

Http://www.contrasens.com/......nilor.html
Ai aici tot ce trebuie sa stii!
Toate cele bune!

| AlessandraCoco a răspuns:

Buna. Mancarea : este accesibila depinde de unde mananci. Hainele : sunt ieftine. Sejur placut! p.s : am fost de 2 ori in Grecia

| MihaelaDart a răspuns:

Totul depinde de unde iti cumperi, daca vrei ceva de firma, atunci preturile sunt mai piperate, daca nu esti pretentioasa, poti gasi haine si incaltaminte de foarte buna calitate intre 1-20 euro. Mancarea, depinde de taverna si fite. Poate sa mananci foarte bine cate 4-5 persoane la o masa cu numai 30 euro, asta depinde de locatie. In paralia Katerini sunt foarte bune preturile, in Salonic gasesti diferite, oricum se mananca bine pentru ca au portile mari si diversificate, pe bratul Kassandra in Halkidiki, preturile sunt la fel ca si in Katerini, desi inaintand in Halkidiki, in Sithonia ori Muntele Athos, preturile un pic se ridica, desi totul depinde de taverna si bineinteles alte magazine ceea ce doresti sa-ti cumperi.