| DeeaDede1010 a întrebat:

Am 15 ani si am o matusa in Grecia,Atena. La vara vreau sa merg la ea pentru o luna.,cu autocarul. As vrea sa stiu ce trebuie sa iau cu mine( haine,etc) ce mancare sa-mi iau pentru drum, cati bani sa am la mine,, ce obiective turistice pot vizita, si daca drumul e lung ( in cate zile /ore ajung ) Multumesc, ofer funda

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ti-ai pus problema daca la varsta ta poti pleca fara acordul parintilor? Cu o procura de la notar pentru un insotitor adult?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Drumul e lung sau foarte lung ca numai tu stii de unde pleci. Din Bucuresti faci vreo 15 ore

| Andreeauta a răspuns:

Bunăă! Acolo este foarte cald..ar trebui sa Îți iei mai multe haine subțiri și 2-3 haine mai groase în caz ca ploua. Mâncare Îți recomand niște sandviciuri (nu știu cum se scrie

| DeeaDede1010 explică:

Sunt din Suceava