| Matt24 a întrebat:

In avion ai voie in bagajul de mana cu cabluri gen incarcator laptop sau casti? Dar cu mancare infoliata, gen sandwich-uri?

6 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Cred ca ai voie dar nu trebuie sa ai laptop sau telefon deschis..la mancare nu stiu

| adycristache a răspuns:

Da, ai voie. Nu ai voie lichide/fluide (şampon, pastă de dinţi, parfum, etc.) - mai mult de 100 ml de recipient.

| TizZu15 a răspuns:

Da ai voie.

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Daca nu s-a schimat nimic de curand, ai voie, dar, daca nu ai o calatorie de peste 4-5 ore, nu se merita sa iti iei mancare(o poti manca in aeroport inainte sa te imbarci), o sa vezi cum fac "mutre" ceilalti pasageri cand scoti mancareawinking

| aldas2 a răspuns:

Cred ca nu ai voie cu mancare in avion si daca zbori in timpul unei mese cum ar fi mic de jun, pranz sau cina iti dau ei sa mananci, iar de laptop, incarcatoare sau casti ai voie, dar cu laptopul nu ai voie sa stai pe el la decolare si aterizare doar in tipul zborului si cu telefonul nu ai voie deloc in avion.Succes!

Răspuns utilizator avertizat