| SOLDADO a întrebat:

In avion pot duce orice produse? Si ce nu pot transporta?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| MeTiN2SeVeRiN a răspuns:

Poti sa iei o gustare sti u cat dureaza zborul dar nu ai voie sa iei altfel de alimente, atunci cand ajungi la destinatie o sa le arunce cei de la control.trebuie sa le spui ce ai inainte sa deschida ei bagajul

| nicoalusoby a răspuns:

Nu ai voie cu produse care pot sa te ajute sa faci vreun rau vrunei persoane(cutit, pusca, pisor, bliceag, foarfecuta etc)

| george1234512345 a răspuns:

In avion poti sati ei o gustare.un joc sau altceva, Dar nai voie cu dispositive electronice si altele, daca doresti le poti pune la bagaje. Iar daca vrei ceva de mancare poti chema stuardesa si sa comanzi ce-va de mancare sau altceva.

| pufoshenia24 a răspuns:

Iti spun din propria experienta. Mie mi-au scos din bagajul de mana deodorante si o foarfeca. Sa nu iei niciodata lucruri precum cutite foarfece sau chiar deodorante. Din cate stiu mancare nu ai cum sa iei cu tine doar asa o sticla de apa. Trebuie sa le cumperi din avion..Asa isi mai fac si ei vanzare. Sper sa te ajute:*

| William a răspuns:

Nu poti transporta arme, bombe si orice substanta inflamabila.

| LeMousiqe a răspuns:

În general nu ai voie cu obiecte metalice.