| Sergiuu009 a întrebat:

Bună ziua. În bagajul gratuit din avion putem transporta produse din latex (prezervative) și medicamente gen Power V8, Viagra?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, daca sunt pentru uz propriu, respectiv nu poti transporta o cantitate mare.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| doctorandus a răspuns:

Medicamentele trebuie sa fie originale si cred ca trebuie sa iei o dovada scrisa de la medic ca iti sunt necesare.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

De asemenea, cantitatile sa nu fie exagerate. Trebuie sa fie strict pentru uz propriu.

| ReddY25 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat