| andreea_7821 a întrebat:

In ce tara ati dori sa mergeti? de ce? (cine gandeste ca mine ii dau fundita!)

Răspuns Câştigător
| Chriistiinex a răspuns:

Mai taiem de pe lista america( am fost acolo) laughing...ar fi grecia, india si marea britanie...

17 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Grecia?

| maryo238 a răspuns:

In Italia. sa vizitez vaticanul. coloseumul l-am vizitat deja:d

| heyromania a răspuns:

Spania, Franta, Canada.

| calitro a răspuns:

Cu siguranta in Grecia!

| 0000anonim0000 a răspuns:

Finlanda / Suedia / Norvegia. Oameni pasnici, civilizati, scapi de canicula, salarii mari, preturi mici, foarte multe avantaje.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

As fi vrut sa merg in Japonia dar inainte de cutremurele si dezastrele de la centrala nucleara. Restul tarilor sunt la fel nimic spectaculos.

| Andreeeeee a răspuns:

SUA, deoarecere e tara tuturor posibilitatilor.big grin

| asdfghjk123456789 a răspuns:

Gecia Italia India Egipt Romania(pentru ca avem o tara frumos)

| LifeInPink a răspuns:

Franta

| anutza a răspuns:

Grecia happy e o tara frumoasa merita vizitata

| BubbzBeauty a răspuns:

Buna andreea.Eu as vizita de fapt toata lumea incluzand si spatiul cosmic [laughing] Dar de preferat as merge in Japonia,China, Coreea, Taiwan.Tuthinking
fundita?[rolling on the floor]

| evostyle7 a răspuns:

SUA, mai precis Alaska. De ce? Pentru ca sunt iubitor de iarna, munte, ski, wildlife si acolo le gasesc pe toate intr-un singur loc.

| redlady a răspuns:

Turcia

| Papucinii a răspuns:

India :X sau Japonia

| play007 a răspuns:

China, Spania, Anglia, Germania, Slovacia, Croatia, Muntenegru - pentru ca sunt multe de vazut happy

| nico6 a răspuns:

Italia as vrea sa vad roma

| AlinaG a răspuns:

Mongolia :pe cu calutzul happy