| Bubiko a întrebat:

In ce tara vreti sa mergeti? De ce?
Trebuie sa mergeti in alta tara?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi-ar placea mult sa pot dispune de resursele necesare pentru a calatori in orice colt al lumii. Din pacate nu se poate asta. Cred ca mi-ar placea sa pot trai o perioada in Franta sau Anglia.

| Elena1234456 a răspuns:

In concediu mi-ar placea in alta tara, pentru ca sunt alte conditii, dar tara in care vreau sa am un domiciliu stabil este Romania, pentru ca aici am prietenii si familia si m-am obisnuit cu tara mea love struck.

| User a răspuns:

Nu. Aci mor, in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea sa vizitez Germania, dar vara asta voi trece prin Italiahee hee.

| Lorelai a răspuns:

As vrea sa vizitez toate tarile de pe acest glob daca s-ar puteahee hee Desi nu cred ca e posibil asta, atunci imi doresc sa vizitez cat de multe pot. Si de ce? Simplu, din curiozitate, drinta de cunoastere...Insa nu m-as stabili in nici o alta tara.

| Heng a răspuns:

Sincer nu inteleg ce spui, zii si tu mai explicit