| andrei123 a întrebat:

In ce tara ati dori sa mergeti?

Răspuns Câştigător
| adeana a răspuns:

Sa vizitez - Tunisia, Maroc, Egipt, China.
Sa locuiesc Spania, Germania.

22 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

China

| fluturas a răspuns:

Egipt

| DonGiovanni a răspuns:

Hawai, ibitza, insula pastelui acolo vreau sa merg

| Raul a răspuns:

Mai in marea majoritate a tarilor precizate am mers dar, vreau asa de tare sa merg im america big grinbig grinbig grin uuhhh as lu cu mine toti prieteni daca ar fi sa merglaughing))

lolita
| lolita a răspuns:

In momentul de fata vreau sa merg in Romania, nu am mai vazut-o de oi ani jumate, si nici nu voi ajunge prea curand. si mi-ar placea sa vizitez Australia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania

| valentin_6990 a răspuns:

Turcia...am mai fost si mi-a placut are locuri frumoase.si as mai vrea big grin

| Gexu a răspuns:

Franta :X:X sau insulele Hawai

| Blondinaa a răspuns:

Argentina, Mexico:X:X:X:X, Australia, Germania, si eu vreau sa fac inconjuru lumi.vissX:X::X

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Momentan sunt in Spania si as vrea sa vizitez Romania k nu am vazut-o de 2 anibig grin. Mi-ar place sa am bani si timp sa vizitez Turicia ca am auzit k au mult aur ieftinhee hee)

| papushikroz a răspuns:

Mi-ar placea sa vizitez Austria, Franta, Turcia si Egipt.

| AlinutzaRouz a răspuns:

Canada, Franta, Japonia, China, etcwinking

| blonda_1282 a răspuns:

Olanda

| zanabuna a răspuns:

Egipt, paris, grecia, amerik, afrik.winkingaustralia. f multe tari as vrea sa vizitez

| woogie a răspuns:

Noua Zeelanda!
dar mai incolo... ca acum nu am banihappy

| Letytzy@ a răspuns:

Mi-ar placea sa vizitez Canada, Franta, Italia si Germania.

| Raiden a răspuns:

Japonia, India, America Centrala, China, Hawaii, Europa(Norvegia, Germania, Bulgaria, Cehia, Italia, Austria, Franta, Portugalia, Rusia), USA,
Tunisia, Egipt, Maroc, Ile Bahamas.

| ExotikGirl a răspuns:

Germania, Egipt, China, Japonia, Chile

| isabell a răspuns:

Miam dorit sa ajung in strainatate nu conteaza unde si am ajuns in Östrreich - Wien (Austria) e o tara foarte curata si imi place foarte mult aici. Aici am acte, am servici am tot in RO nu cred ca am sa ma mai intorc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Republica Dominicana

| Giuly_3112 a răspuns:

Japonia!

| sam a răspuns:

Turcia day dreaming