| anonim_4396 a întrebat:

In ce tari din lumea se poate consuma marijuana?

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Apai cam in orice tara....desigur ca acest lucru e ilegal!

9 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Olandahappy

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Ilegal, peste tot in lume! Legalizat... Olanda.

| kh1ss a răspuns:

In amsterdam cel mai mult... adica olanda

pupimik
| pupimik a răspuns:

Imi place ca ai pus intrebarea la turism laughing....cautai o excursie in care sa fumezi marijuana legal si nu stiai incotro s`o apuci? Amsterdam smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana de curand, era legal si in Elvetia! (nu stiu daca in toate cantoanele)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Olanda jamaica

| lifeForJesus a răspuns:

Olanda...the best!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mexic

| rastafari_2977 a răspuns:

Olanda in coffe shop uri si cam atat si in Olanda trebuie sa ai 18 ani dar in Romania s a legalizat momentan spice u ala care seamana cu asa ceva dar multe magazine s au inchis deja, in Jamaica sunt o groaza de plante de cannabis pe marginea drumuriilor, campuri, etc. dar nu este legala in Jamaica.