| anonim_4396 a întrebat:

In China trebuie sa te imbraci intr-un anumit fel pentru a nu avea probleme cu autoritatile de acolo?

4 răspunsuri:
| www a răspuns:

Nu, poti sa te imbraci cum vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sint convins ca numai daca umbli in slip pe strada o sa ai probleme cu autoaritatile... nu numai de acolo, dar oriunde in lume happy In rest, n-am auzit ca in Cina sa fie obligatorie uniforma in civilie tongue

| jackball a răspuns:

Daca ai o intalnire importanta cu liderii chinezi trebuie sa te imbraci in mod oficial.

| Alinaga a răspuns:

Nu nu ai nicio treaba cu imbracaintea doamne fereste de unde ati scos-o si pe asta?