| Gryzzly a întrebat:

..cine ma poate ajuta cu un sfat? am gasit o ocazie la un prieten care vrea sa vanda un atv, are un kymco mx50...stiind ca e made in china, imi poate spune cineva daca sunt bune de ceva? fac probleme dupa un anumit numar de kilometri?

2 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Iti spun parerea meawinking eu am o drujba honda, are cam vreo 5 ani de cand am cumparato big grin tot in china se pare ca e facuta (bineinteles ca toate lucrurile ) si pana acum am avut la ea probleme decat cu ambreiajul care sa faramat din prima luna happy, in rest merge la perfectie si acum happy, eu as zice ca e bun atv, dar nici prea grozav nu va fi big grin, si ai grija cu piesele de schimb ca este posibil sa nu gasesti pentru elwinking

| Krystynica a răspuns:

De obicei toate motoarele chinezesti incep sa cedeze dupa un anumit numar de kilomtri, sunt facute din materiale de proasta calitate, intreaba un mecanic care a avut de aface cu chinezarii, nu te costa nimic si ai sa te convingi mai bine.