| Gabica a întrebat:

In vacanta de vara ne-am hotarat sa facem o claltorie prin toata tara si nu stiu pe unde sa ma duc. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| summertime a răspuns:

Mergi prin Carpati, adica la Poiana Brasov e foarte frumos, sau in Muntii Bucegi sau prin Muntii Apuseni sau la Calimanesti (Caciulata) asta e pe langa Ramnicu Valcea.Dar si in Moldova este foarte frumos.Sunt niste peisaje grozave si chiar se simte acel aer de munte.Desigur,poti vizita si niste orase ca:Bucuresti,Constanta(te poti duce si pana pe litoral),Iasi, Cluj, Timisoara.

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Calatorie prin toata tara inseamna peste tot, deci de ce mai intrebi?

| SexyFrumusik a răspuns:

Iti sugerez sa mergi la Poiana Brasov Esti Extraordinar kiss pup

| ピンク a răspuns:

Pai, cum ai spus tu, te duci prin tata tara. Iti dau un sfat. Cele mai fabuloase si pitoresti zone sunt in zona brasovului si in zona ardealului, prin muntii ardealului. O alta zona frumoasa e moldova cu tata istoria ei. Treci si prin Oradea, eu am fost. E foarte frumos. Toate cladirile sunt construite in stilul austro-ungar.E ff frumoasa si biserica cu luna. Calatorie placuta!

| moniii5 a răspuns:

La mare (mamaia),la mina de sare in slanic prahova,la baile felix in oradea :X:X in brasov,in timisoara, la baile herculane, la sf gheorghe in piatra neamtwinking