| VadPorci a întrebat:

In vara voi pleca in germania. in orasul Remscheider si in koln si in apropiere si la amstremdam. vreau si eu obiective turistice din amstremdam si orasele enumerate cu tot cu adresa a si stau si la viena 2 zile dau funda la cele mai multe destinatii cu adresa

Răspuns Câştigător
| dichi a răspuns:

Uite aici un articol despre Orasul Koln. Poate te ajuta

http://www.mayer-transport.ro/orase-germania/orasul-koln/

sper sa iti fie de folos! toate cele bune

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe atlas(areau mai multe numere la un atlas geografic) sau cauta pe interneti daca tie sila sa cauti nu trebuie sa ii pui pe altii sa munceasca