| alexandra_3253 a întrebat:

Km cate ore faci cu trenul din gorj pana in sibiu sau din gorj pana in sighisoara? ras urgent dau fundintzabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, 6-7-8 maxim 9 ore... Nu stiu sigur. Poti sa vezi pe harta cat de departe e. happy

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Gorj, dar de unde din gorj? Esti buna sa ne spui localitatea! Si cu ce vrei sa calatoresti, accelerat, rapid, personal, totul pentru a te ajuta in problema.

| 4LeafCloves a răspuns:

Cauta si tu mersul trenurilor pe google. Oricum faci mult.

| iri a răspuns:

Http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Sighisoara/Tirgu_Jiu aici gasesti mai multe date;)

Bafta!

| Brotacelu a răspuns:

3 ore

vezi: www.mersultrenurilor.ro

| alexandra_3253 explică:

Pai din Bumbesti-Jiu pana in Sighisoarabig grin

| Rizer a răspuns:

Dar de ce esti interesata? te duci sa faci centura si pe acolo?thinking oooo vai te tii bine si ai mai zis pe site ca ai si 20 de ani vezi ca iti creste naul ca pinochio ca thu nu ai 20 ai 17 ani si nu te mai ascunde dupa deget ca pana la 20 mai iesi cu 99000de barbati sau baietilaughing. Nustiu cati km sunt pentru ca eu nu am fost pe acolo si nici nu o sa merg ca poate dau de tine pe acolo vazandu-te poate o sa fac vreun infart. Dar in fine drum bun si ai grija pe cine prinzi la funul tau:winkingsa te protejezi ca u copil la anii tai{20 cicawinking}nu o sa fie bine venit si sa mai faci si o crima nu cred ca ar fi bine dupa cate faci tu pe centurawinking
Si acum scuza-ma ca team facut de ras dar n-am vrut. Upss