| Lupu_Diana_2002 a întrebat:

La Paltinis te poti da cu sania?

8 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Da

| vocea a răspuns:

Da,sigur ca te poti da cu sania.

| CristiRaul a răspuns:

DA

| dariatheo a răspuns:

Daca este zapada, dawinking

| JustABadDay a răspuns:

Paltinis este o statiune montana frumoasa si linistita. Te poti da cu sania, poti folosi schiuri si poti urca sus cu telecabina. Iti spun din experienta propie, este frumos!

| BlackRose03 a răspuns:

E iarna, mai mult ca sigur e zapada acolo in perioada asta si mi se pare un loc potrivit sa te poti da cu sania.Nu vad de ce nu.Si poti face multe alte activitati acolo.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dă click unde scrie Păltiniș și primești toate informațiile, despre pârtii + prognoza meteo:
http://www.romaniaturistica.ro/info-schi

PS. Pârtia nu e prevăzută cu telecabină/telegondolă. Doar la Bâlea Lac, găsești! Aici, la Păltiniș, există doar telescaun si teleski. Și ceai cald... ))

| mihai69 a răspuns:

Desigur, de ce nu?!?