| SilentRain a întrebat:

Voi v-ati dat cu sania?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Doar in frigider iarna asta. sad Canci zăpadă.

14 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Normal. Am avut o sanie cu care ieșeam pe o pârtie mică dintr-un parc apropiat. Țin minte că uneori ieșeam cu un prieten iar lui îi era frică să iasă din zona blocului, să traverseze strada la parc, zici că trecea granița. xD Chiar și anul trecut m-am dat cu un amic, dar nu cu sania(sania nu am mai folosit-o de mult) ci cu o pungă din plastic mai groasă luată din magazin că am luat și niște bere și chipsuri. De dat nu cred că mă voi mai da prea curând.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cu celofanul e distractia cea mai mare,, cand esti aproape sa intri intr-un pom si dintr-o miscare a corpului iei curba, dar te opresti in alt pom )))))

Aia-i iarna adevarata si sentimentul de copilarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde zapada?happydaca a nins de doua ori pe anul asta si puţin oricum...

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

De la D-zeu din cer, anul asta a fost cam calic cu zapada laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

A fost cea mai "secetoasa"iarna. Dupa parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am fost la sãnius la tarã, m-am dat direct din vârful satului pânã lângã casa fostei, de acolo am preluat tancul happy sã o distrug

| L1feDRAIN a răspuns:

Nu, am mancat nisip.

| Golyat18 a răspuns:

Doar cand am fost copil. Acum sunt barbat.

| VictorFenrir a răspuns:

Prin noroi da, zapada canci rolling on the floor

| SilentRain explică (pentru VictorFenrir):

rolling on the floor)
"Canci" huaaaaa taganule rolling on the floor

| SilentRain explică (pentru VictorFenrir):

rolling on the floor)
Si eu te' iubesc '

| georgyanaaa a răspuns:

Cand am zapada ma dau cu Snowmobilu

| ionutborcea a răspuns:

Ne-am tăvălit cu sania mai bine zis pe căldura asta de -18 grade te plictiseşti în 10 minunte digeri.