| anonim_4396 a întrebat:

La vara as vrea sa merg la mare cu grupul meu de prieteni. Atunci o sa avem 15-16 ani fiecare. Unde putem sa gasim cazare?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"merg la mare... Unde putem sa gasim cazare?"

e o intrebare extrem de complicată, lasă-ne până mâine să ne documentăm

| aXy99 a răspuns:

Se anuleaza marea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La un hotel al statului nu vă primește dacă sunteți minori, neînsoțiți de părinți. Puteți să vă cazați cu cortul. undeva unde este permis aceasta.
De asemenea când sosiți la mare la Constanța la gară la fiecare tren, la ieșirea din gară așteaptă persoane private care vă invită să vă cazați la ei. De asemenea puteți să vă înscrieți în rețeaua privată Airbnb. O găsiți pe Internet.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La cort

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu e și un adult cu voi nu cred că vă cazează nimeni.

| szmotovio a răspuns:

Incearca in Costinesti