| Deiiu26 a întrebat:

Langa ce hotel din Mamaia se gaseste plaja Kudos? Si cat de departe este de hotel Majestic?

Răspuns Câştigător
| AnDaa23 a răspuns:

Plaja Kudos este dupa Savoy. Nu este in dreptul niciunui hotel, caci Savoy continua. Nu stiu despre Majestic imi pare rau!

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu e mai simplu să intrii pe google maps și să vezi acolo direct, tu cu ochii tăi?

| Deiiu26 explică (pentru Azµre):

Logic ca am cautat pe google inainte sa pun intrepatea pe tpu.ro dar pe harta cel mai apropiat hotel de plaja kudos pe care il arata era hotel dorna dar nu stiu sigur daca asta e cel mai apropiat si vruiam sa stiu care ar fi si cat de departe e de hotel majestic.

| Azµre a răspuns (pentru Deiiu26):

Intrei pe google maps treci harta pe satelit cauți majesticul apoi vezi distanța mare lucru.
AOLO UITE AICI!
http://i47.tinypic.com/352m0d1.jpg

| Deiiu26 explică (pentru Azµre):

Tu crezi ca nu am facut asta dar vruiam sa aud si parerile altor persone.

| Azµre a răspuns (pentru Deiiu26):

Atunci ești lovită de bombe laughing fără supărare ce păreri să mai auzi când ai planul în fața...