| step213 a întrebat:

Locuiesc in Ramnicu Valcea si saptamana viitoare as vrea sa ii fac o vizita iubitului meu la bacau. Stiti ce mijloace de transport ar fi mai conveniente di punct de vedere economic si sigur? ce firma de autocare e mai buna? si care ajunge?

1 răspuns:
| MoreTime a răspuns:

Din pct de vedere economic, cel mai bun mijloc e bicicleta, e si sigura oarecum...
Dupa papaparerea mea, cea mai serioasa firma de autocare este RVG sau autogara din Ramnicu laughing. astia-s cei mai originali...