| IoNyShimotukushichi a întrebat:

M-am uitat pe youtube la emisiunea"La bloc"! De ce Popa, Americanul si Costel nu mai fac parte din emisiune? M-am uitat"la bloc"episodul 518 si 520 si am vazut ca adina nu mai face parte din emisiune! De ce? De ce costel a parisito pe lili?

Răspuns Câştigător
| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

1) costel popa si ameicanul nu mai joaca in emisiune pentru ca nu mai vor
2) adina nu stiu. cred ca s-a retras din acel episod. sper sa joace in alte episoade dar tot in emisiunea "La bloc"
3) costel a parasit-o pe lili pentru ca s-a saturat de lili! poate si-a gasit o noua iubita big grinbig grinbig grin

funda? tonguetonguetongue

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Poate ca asa este scenariul sau poate ca acei oameni nu au mai putut sa joace pentru ca au avut niste treburi personale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece s-a gandit sa devina gay, iar alea sau Pattinsonit.

| booboorooza a răspuns:

Pentru simplul mod ca asa a fost facut scenariul! big grin Si mie mi-a parut rau de ce s-a intamplat dar... Totul are un sfarsit big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu-i nimic

| aumih16 a răspuns:

Si eu regret ca au plecat actorii care au plecat am regretat si atunci dar regret si acum asta este viata daca asa au simtit ca trebuiau sa faca o schimbare in viata lor eu cred ca erau si plictisiti cei care au plecat erau de ceva timp pe post fata de ceilalti pacat ca atunci cei care au plecat acum regreta dar cine i-a pus sa plece nimeni dar asta a fost treaba noua formula de actori nu a avut asa succes prea putina comedie a fost in comparatie ce era cu cei care au plecat dar stiam ca odata plecati nu se mai intorc absolut deloc si asta a fost normal ar fi fost bine ca din respect pentru cei care au plecat serialul sa se fi incheiat dar nu s-a vrut treaba asta atunci plus ca castigau bine inca atunci cei care ramasesera si atunci au continuat asa fara ei