| liviu_3116 a întrebat:

Magiile sunt adevarate? De exemplu levitatia sau cum facea Harry Potter magii. Vreo scoala de magie este in romania?

Răspuns Câştigător
| InsaneDoll a răspuns:

Nu exista magie.Si nici scoli de asa cevahappy

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| thealchemist a răspuns:

Nu, nu-i nici o scoala in Romania.

| melc a răspuns:

Prin simpla ta existenta denigrezi numele Harry Potter.

| adelina_6073 a răspuns:

Ai citi Harry Potter? nu ai vrea sa imi povestesti ce e acolo? mi-a dat de citit la romana big grin big grin big grin phahahah

| RamonaAmy11 a răspuns:

Harry potter este doar o poveste ...magia nu exista nici in Romania si nici in alt taralaughing

| Tudor1212 a răspuns:

Pe langa o intrebare idioata...nu gasesc de ce ai pus-o la categorie asta? vrei sa mergi undeva levitand?laughing

| Minnie a răspuns:

Exista scoala de magie numita Guvern cu director Boc. Dispare orice intra pe mana lor.

| Springflower2020 a răspuns:

Minnie, ai perfectă dreptate!laughingLiviu, Nu există şcoală de magie în România, dar parcă erau nişte trucuri sau cum se numeau...-iluzii -cu levitaţiile. Nu e vorba de magie, ci de iluzionism.

| Alex2x a răspuns:

Aici gasesti tot ce e mai nou in domeniul magiei: http://www.iluzionist-shop.ro/ Poti inclusiv sa te inscrii pentru cursuri de magie! Scoala e deschisa din 2009 tuturor pasionatilor de magie :D

| crash15 a răspuns:

As vrea eu, am aflat de harry potter la 9 ani si am asteptat sa vina scrisoarea aceea la 11laughing0rolling on the floor)dar na mai venit... orium, vazusem doar primul fil si anul acesta am 13, am primele 4 carti pe care le-am citit, sunt mega tari, dar NU nu exista magia si nici scoli de magie, si pun pariu ca daca ar fi o scoala de magie in Romania ar fi una destul de rea

| Desire01 a răspuns (pentru adelina_6073):

Depinde ce volum trebuie sa citesti

| Mgautier a răspuns:

Pfffff laughing))
Hogwarts ai vrea tu laughing))
Din pacate nu exista happy
Numai bine

| renata98 a răspuns (pentru melc):

Bine spus

| renata98 a răspuns (pentru adelina_6073):

Nu trebuie sa citesti HP ca sati faci tema

| alexa10ale a răspuns:

Nu,nu sunt adevarata magia, exista o scoala de magie pe undeva prin lume, chiar azi am citit de ea este fondata der un fan inrait al lui Harry Potter dar care a fondat-o este pagan sau ceva de genul asta.In scoala sunt elevii intre 11-75 de ani