| maya_7683 a întrebat:

Munte sau mare?
Cu cortul sau cazare la hotel?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Prefer la munte intr-o cabana cu cei mai buni prieteni sau doar cu iubita intr-un loc feeric.

57 răspunsuri:
| teonamaria a răspuns:

Mare si cazare la hotel
am mers cu cortul la munte si am dormit ca naiba.si mi-era frig si...nu mai vreau

| madycoco a răspuns:

Mare, la hotel big grin

| Sara a răspuns:

Munte-hotel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare, cazare la hotel. happy

| BlackHeart a răspuns:

Munte la hotel...nu suport sa merg cu cortu' big grin

| CarLa_7372 a răspuns:

La mare...cu cortulsmug

| pepe a răspuns:

Şi la mare şi la munte, cazarea la cort sau la căsuţă.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Munte şi cort sau cabană. Nu mi se pare la locul lui un hotel la munte.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Vara nu vreau sa ratez plaja. Anul asta visez la o perioada mai prelungita cu cortul pe plaja, baie in mare direct la prima ora...am dormit doar o data in cort la munte si mi-a placut (vara ). Pana atunci ar dragut la primavara undeva la munte, la o cabana/pensiune, depinde de companie si de bani happy

| silver19 a răspuns:

La mare desigur, dar mai e pana la vara o groaza crying

Stefan
| Stefan a răspuns:

La munte la o cabana in inima muntilor.

| eveline a răspuns:

La mare cu contul, se simte briza...:X:X:X:Xlove struck

| Ramina a răspuns:

Maree :X Cazare la hotel smug. decat cu cortu la munte. sa ma pape ursu laughing)))))

| Orannginna a răspuns:

Amandoua. love struck

La mare cu cortul, iar la munte la cabana sau...tot cu cortul. happy

| inna a răspuns:

Munte.Pensiune.

| Emanuel_1209 a răspuns:

Mare la pittbul - hotel room servicebig grin

Vrei sa mergi?

| ray_1368 a răspuns:

La munte cu cortul. E distractiv daca e un grup marebig grin

| costyn162 a răspuns:

La mare cu familia, la munte cu prietenii. In orice situatie aleg cazarea la hotel.

| viatadecacatt a răspuns:

Mie nu imi place cu cortul nici la munte nici la mare, pentru ca e incomod e frig.
Prefer la mare cu cazare la hotel si la munte tot asahappy.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

1. Marelove strucklove struck E mult mai frumos dupa parerea mea love struck
2.Cazare la hotel happy Nu prea imi place sa merg cu cortul big grin

| adinescu a răspuns:

Munte pensiune, hotel pentru ca la mare e aglomeratie mizerie galagie preturi exagerate si din nou aglomeratieee

| miauu a răspuns:

Munte-hotelwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Munte cazare hotel am mers odata la munte si am dormit in cabana, uf ce nasol.
la mare prefer o casuta. am mers anul trecut si este mult mai fain intr-o casa decat la hotel, mult mai liniste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare, hotel. Tu?batting eyelashes

| LuS[z] a răspuns:

Munte si cazare la hotelbig grin

| WestSid3 a răspuns:

Mare love struck
Imi place cu cortull smug.

| hrdcore a răspuns:

Munte-cortul

| Helvete a răspuns:

La mare, cu cortul happy

| Razvan a răspuns:

Munte si clar cu cortulhappy

| CopilRasfatzat a răspuns:

La mare cu cazare la hotel :X